Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://cennetforum.ace.st/u30
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Komik FıkraLar

2 posters
YazarMesaj
eLaqOzLum_41
özeL üye
özeL üye
eLaqOzLum_41

Kadın Mesaj Sayısı : 20
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : Komik FıkraLar Gsmbynts0
Takımım : Komik FıkraLar Besikt10
Ruh HaLi : Komik FıkraLar Cilgin10

Komik FıkraLar Empty
MesajKonu: Komik FıkraLar   Komik FıkraLar EmptyPerş. Eyl. 11, 2008 9:01 pm

temel ile papağanı
bir gün temel papağanıyla maça gitmiş.o sırada bir şişko sahaya çıkmış.temel bağırıyormuş:''şişko çıktı sahaya şişko çıktı sahaya''diye bağırmış.papağan bunu ezberlemiş.kaleci topu sıyırmış temel yine''sıyırdı geçti gitti sıyırdı geçti gitti''demiş.papağan bunu da ezberlemiş.maç bitmiş eve geliyoalarmış.denize uçak düşmüş temel yine bağırmaya başlamış''benzini bitti düşttü benzini bitti düştü''diye papağan bunuda ezberlemiş.eve gelmişler.temelin karısıda şişkoymuş.papağan başlamış''şişko çıktı sahaya şişko çıktı sahaya''diye.kadın terliği fırlatmış papağana.papağan''sıyırdı geçti gitti sıyırdı geçti gitti''demiş.kadın sinirinden bayılmış.yine papağan demiş ki''benzini bitti düştü benzini bitti düştü''buradan TUTAR ailesine tşkler

bir gün temelin annesi ölmüş vasiyeti şöylemiş oğlum ben ölücem ben ölürsem bana mezartaşı yaptır temelin ama parası yokmuş aklına fikir gelmiş başka bir yerden mezar taşı çalmış kendi annesinin mezara dikmiş DURSUN görmüş demişki ula temal sen nağım tında temel boşver dursun zaten annemin okuması yazmasıyoktu

adamın biri birgün telefon satıcısının bankosunun arka tarafında oturuyormüş müşteri gelip telefon almak için satıcıyla pazarlık ediyormüş ' satıcıda müşteriye telefonu sattiktan sonra satıcı bankonun arkasındaki arkadaştan hasan bey oradan arka raftan bir poşet verirmisin demiş hasan da dostum nasıl bir poşet istiyorsun dediginde satıcı farketmez kafana göre ver demiş hasan poşetleri kafasına takıp çikarmaya başlamiş 1 poşet 2 poşet 3 poşet derken satıcı ne yapiyorsun dedıgınde hasan sen bana demedinmiki kafana göre poşet ver sabret bende bakıyorum kafama olan poşeti bulup verecegım der

birgun ingiliz fransız türk uçaga binerler belli bir muddet sonra ingiliz bir sigara yakar ve bir fırt çeker aşagıya atar ingilizle bizim türk hemen sorar niye bir fırt çekip camdan aşagıya attın derler ingiliz:
Aman beee bizde bundan çok var
yine belli bir muddet daha sonra fransız çantasından parfümü sıkıp camdan aşagıya fırlatır hemen ingilizle bizim türk fransıza sorar ee niye bir kere sıkıp aşagı attın derlerr fransızz:
niye atmıyım bizde bundan çokk varr der
sıra gelir bizim türke bakacakki atacak bişiy yok camdan aşagı bir yolcuyu atar :=)) hemen sorarlar ingilizle fransız niye adamı camdan aşşagı attın be adam sen delimisin derler bizim türk:
aman be taktıgınız şeye bak bizim memlekette bundan daha çok varrrr der.

:face: :face: :kiki:
Master BeLa
Komik FıkraLar 33yoml0 Admin
 Admin
Master BeLa

Erkek Mesaj Sayısı : 52
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : Komik FıkraLar Gsmjs3
Takımım : Komik FıkraLar F_bahc10
Ruh HaLi : Komik FıkraLar Dusunc10

Komik FıkraLar Empty
MesajKonu: Geri: Komik FıkraLar   Komik FıkraLar EmptyCuma Eyl. 26, 2008 10:59 pm

hihihihi hihihihi
https://cennetforum.ace.st

Komik FıkraLar
1 sayfadaki 1 sayfası